Ali ÖZKAN   Hata Bildir!
 Ataşehir Mh. 8229/1 Sokak No: 32 Odin İş Merkezi, Çiğli, İzmir
  02323253325
 05323300502
 02323294488

1973 Adana doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Adana Borsa Lisesi, ardından 1997 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinden Mimar olarak mezun oldum. Öğrenim gördüğüm süre içerisinde mimari proje ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalarda görev yaptım. 

1996 yılında Uluslararası ""DOST MEKANLAR MİMARİ PROJE YARIŞMASI"" kapsamında UIA (Uluslararası Mimarlar Birliği) tarafından düzenlenen yarışmada öğrenci kategorisinde ülkeme AĞAHAN ÖDÜLÜ kazandırdım. 

2000 yılında kendi şirketimi kurdum. Bu süreden günümüze kadar olan süreç içinde birçok mimari proje, kentsel dönüşüm hizmetleri ve uygulama işlerini başarı ile tamamladım. Aynı zamanda gayrimenkul alım-satımı ve müteahhitlik yaptım.

2014 ve 2017 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak Mimari Proje dersleri verdim. 

Gayrimenkul ile ilgili 20 yılı aşmış tecrübelerimi RE/MAX ile birleştirerek sizlerle paylaşma kararını aldım. 

Farklı, öncü, güvenilir, fayda sağlayan, uzun soluklu ilişkiyi öngören, donanımlı, nitelikli ve etik kurallar çerçevesinde sizlerin Gayrimenkul Alım-Satım-Kiralama standartlarınızı yükseltmek ilkeleri ile hedefinize ulaştırmak amacındayım. 

Sıkı bir motosiklet kullanıcısıyım. Fotograf, bisiklet ve yelken ile ilgileniyor, aynı zamanda hobi olarak kamp ve doğa yürüyüşleri aktivitelerine katılıyorum. 


Ödüllerim: "Dost Mekanlar Uluslararası Mimari Proje Yarışması" Özel Ağahan Ödülü. 

 

ETÜD İLE BAŞLARIM! Sonucu etkileyebilecek bütün kriterleri araştırıyor ve göz önüne alıyorum!
SÜRECİ DOĞRU ve HIZLI YÖNETİRİM! Hedefinize, doğru yoldan ve doğru zamanda ulaşmanızı sağlayacak farklı yöntemler, özgün çözümler ve geniş bir bakış açısı getirmeyi hedefliyorum!
SONUÇ ODAKLIYIM! Sonuç, hayal edilen düşüncelerin gerçek ile buluşmasıdır. Bu zorlu süreçte ihtiyaç duyulan bütün organizasyonları yapıyor ve hedefinize ZAMANINDA, GÜVENLİ ve HIZLI bir şekilde ulaşmanızı sağlamak için çalışıyorum!

Danışman İlanları
İşaretli alanlar * gereklidir
Kalan karakter sayısı
Kutudaki karakterleri boşluğa girin
     

Detaylı Arama

 • Temel bilgiler
 • (TL). 0
  (TL). 10,000,000
 • Adres
 • ya da  
 • Detaylar
 • -
  -
 •   Gelişmiş arama