Serdar ATEŞKAN   Hata Bildir!
 Gazi Mahallesi, 16 Sokak, No: 30/A, Gaziemir, İzmir
  Gayrimenkul Danışmanı
  0 (555) 44 333 50
 0 (555 )44 333 50

www.serdarateskan.com

 

I was born in 1976 in Istanbul.

 

I graduated from Anadolu University, Faculty of Economics.

 

I am married.

 

I prefered RE/MAX, a global brand with hiqh quality service for more than 45 years, to utilize my 20+ years of sales and marketing experience in real estate marketing.

 

Along with my business partners in global markets, I aim to provide privileged and reliable service at Re/MAX Pasha, to mediate domestic and foreign buyers to acquire property in Turkey.

 

We can make sure that you get the best quality service in a short time, with more than 3, 000  professional consultants in Turkey who are specialized in the field of real estate marketing.

 

We assure that you will get the best service in terms of marketing your real estate properties with the principle of "right price in the right location".

 

In addition, I offer you consultancy services in the fields of commercial real estate marketing, project development, project marketing, and project appraisal which requires expertise, information and trust.

 

I provide services with a full service package including legal support for foreigners to acquire Turkish Citizenship by making real estate investment for 250.000 USD.

 

To reach your investment goals, not to search:

 

Professional Real Estate Consultant, Serdar ATEŞKAN...

 

 

 

1976 yılında, İstanbul"da doğdum.

 

Anadolu Üniversitesi, İktisat fakültesinden mezunum.

 

Evliyim.

 

20 yılı aşkın süre ile ticaret ve inşaat sektörlerinde edindiğim tecrübeyi gayrimenkul pazarlama konusunda kullanmak için tercihim global bir marka olan ve 45 yıldır yüksek hizmet kalitesi sunan RE/MAX oldu.

 

Global pazardaki iş ortaklarımla ile birlikte, yerli ve yabancı alıcıların Türkiye"de mülk edinmesine aracılık yapmak üzere RE/MAX Pasha'da sizlere ayrıcalıklı ve güvenli hizmet sunmayı hedefliyorum.

 

Gayrimenkul pazarlama konusunda sizin için çalışacak, bölgesinin uzmanı 3.000'den fazla profesyonel danışmana sizi ulaştırabilir ve en kaliteli hizmeti kısa süre içerisinde almanızı sağlayabilirim.

 

Uzmanı olduğum bölge ve projelerde, rakipsiz lokasyon bilgim ve 'doğru lokasyonda doğru fiyat' prensibi ile gayrimenkullerinizin pazarlanması konusunda, kelimenin tam anlamıyla, en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Ayrıca ticari gayrimenkul pazarlama, proje geliştirme, proje pazarlama, ekspertiz ve danışmanlık gibi 'bilgi, güven' gerektiren ihtiyaçlarınızda da, yanınızdayım.

 

Yabancıların 250.000 USD karşılığı gayrimenkul yatırımı yaparak Türk Vatandaşlığı kazanması için hukuksal destek de dahil olmak üzere tam hizmet paketi ile hizmet vermekteyim.

 

Aramak için değil, bulmak için:

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı, Serdar ATEŞKAN...

 

 

 

Danışman İlanları
İşaretli alanlar * gereklidir
Kalan karakter sayısı
Kutudaki karakterleri boşluğa girin
     

Detaylı Arama

 • Temel bilgiler
 • (TL). 0
  (TL). 10,000,000
 • Adres
 • ya da  
 • Detaylar
 • -
  -
 •   Gelişmiş arama